2019 ISCA Boys Academic All-State

School Gender District Player First Name Player Last Name Grade
Bishop Noll Boys District 1 Elijah Carrasquillo 12th Grade
Bishop Noll Boys District 1 Oscar Mendoza 11th Grade
Bishop Noll Boys District 1 Noah Reid 11th Grade
Bishop Noll Boys District 1 Jake Wichlinski 11th Grade
Bishop Noll Boys District 1 Bruno Zamora 11th Grade
Bremen Boys District 1 Eric Ramirez 11th Grade
Bremen Boys District 1 Michael Ramirez 11th Grade
Caston Boys District 1 Wyatt Brumett 12th Grade
Caston Boys District 1 Luke Lowe 12th Grade
Caston Boys District 1 Noah Rogers 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Nathan Arthur 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Robbie Capehart 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Seth Conway 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Andrew Gerth 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Peter Girzadas 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Kyle McEven 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Joey Stark 12th Grade
Chesterton Boys District 1 Nick Biel 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Zach Bowser 11th Grade
Chesterton Boys District 1 David Manojlovic 11th Grade
Chesterton Boys District 1 Kevin McCoy 11th Grade
Crown Point Boys District 1 Connor Cox 11th Grade
Crown Point Boys District 1 Brandon Cox 11th Grade
Crown Point Boys District 1 Ilija Cvetanoski 11th Grade
Crown Point Boys District 1 Omar Garcia 11th Grade
Crown Point Boys District 1 Nikola Josifoski 12th Grade
Crown Point Boys District 1 Sam Plumer 11th Grade
Garrett  Boys District 1 Trevor Armstrong 11th Grade
Garrett  Boys District 1 Creigh Dircksen 11th Grade
Garrett  Boys District 1 Zak Klopfenstein 11th Grade
Garrett  Boys District 1 Isaac Thrush 12th Grade
Goshen  Boys District 1 Moises Gutierrez 11th Grade
Goshen  Boys District 1 Rodrigo Lazo Reyes 11th Grade
Goshen  Boys District 1 Josh Schrock 11th Grade
Griffith  Boys District 1 Kyle Fields 12th Grade
Griffith  Boys District 1 Jason Miller 12th Grade
Highland  Boys District 1 Mahdi Alzoubi 11th Grade
Highland  Boys District 1 Shane Jarmula 11th Grade
Highland  Boys District 1 Jackson Raycroft 12th Grade
Highland  Boys District 1 Joshua Rudloff 12th Grade
Highland  Boys District 1 Mitchell Wagner 12th Grade
Hobart  Boys District 1 Troy Brown 12th Grade
Hobart  Boys District 1 Tyler Davis 12th Grade
Hobart  Boys District 1 Daniel Flores, Jr. 11th Grade
Hobart  Boys District 1 Jonathan Hernandez 11th Grade
Hobart  Boys District 1 Shaun Mirr 12th Grade
Illiana Christian  Boys District 1 Fletcher Bandstra 11th Grade
Illiana Christian  Boys District 1 Simon Molenaar 11th Grade
Illiana Christian  Boys District 1 Jacob Vander Zee 11th Grade
Illiana Christian  Boys District 1 Lucas Vazquez 12th Grade
John Glenn Boys District 1 Duncan Burns 11th Grade
John Glenn Boys District 1 Jaden Chamberlin 11th Grade
John Glenn Boys District 1 Michael Day 11th Grade
John Glenn Boys District 1 Cayden Heckman 11th Grade
John Glenn Boys District 1 Samuel Thomas 11th Grade
Lake central Boys District 1 Bryce Gross 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Todd Binder 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Imanol Chavez 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Kaleb Cooper 12th Grade
LaPorte Boys District 1 Aaron Feikes 11th Grade
LaPorte Boys District 1 Thomas Hertges III 11th Grade
LaPorte Boys District 1 Hans Woodruff 12th Grade
Merrillville Boys District 1 Malik Hall 11th Grade
Merrillville Boys District 1 Nikko Knight 11th Grade
Merrillville Boys District 1 Jacob Maldonado 12th Grade
Merrillville Boys District 1 Aleks Pejovski 11th Grade
Michigan City  Boys District 1 Josh Koepke 11th Grade
Michigan City  Boys District 1 Omar Serrano 12th Grade
Michigan City  Boys District 1 Nathan Stevenson 12th Grade
Michigan City  Boys District 1 Lukas Swistek 11th Grade
Michigan City  Boys District 1 Alex Zaknoun 11th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Michael Baughman 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Ian Burns 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Anthony Garatoni 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Solomon Letcher 11th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Eric Nunez-Rodriguez 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Mark Potts 11th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Hunter Renner 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Joseph Rice 12th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Josh Schmidt 11th Grade
Mishawaka Marian  Boys District 1 Jonny Wang 12th Grade
Munster  Boys District 1 Timothy Giannini 12th Grade
Munster  Boys District 1 Kyle Kaufmann 12th Grade
Munster  Boys District 1 Gavin Kinsella 11th Grade
Munster  Boys District 1 Blake Marcotte 11th Grade
Munster  Boys District 1 Nana Nnuro-Frimpong 11th Grade
Munster  Boys District 1 Ethan Orange 11th Grade
North Miami  Boys District 1 Cain Clingaman 11th Grade
North Miami  Boys District 1 Gavin Dyson 12th Grade
North Miami  Boys District 1 Zane Hanaway 11th Grade
North Miami  Boys District 1 Trey Mettler 12th Grade
Northridge  Boys District 1 Jamon Christner 11th Grade
Northridge  Boys District 1 Drew Collins 11th Grade
Northridge  Boys District 1 Cameron Graber 12th Grade
Northridge  Boys District 1 Christian Hernandez 11th Grade
Northridge  Boys District 1 Benjamin Miller 12th Grade
Northridge  Boys District 1 Jacob Miller 12th Grade
Northridge  Boys District 1 Tanner Sallee 12th Grade
Northridge  Boys District 1 Jacob Spudich 11th Grade
Northridge  Boys District 1 Carter Stoltzfus 11th Grade
NorthWood Boys District 1 Skyler Duerksen 12th Grade
NorthWood Boys District 1 Trent Edwards 12th Grade
NorthWood Boys District 1 Jason Weldy 12th Grade
Penn Boys District 1 Charles Furr  
Penn Boys District 1 Samik Ghosh  
Penn Boys District 1 Dylan Cloonan  
Penn Boys District 1 Amar Sahbazovic  
Penn Boys District 1 Jacob Eshowsky  
Penn Boys District 1 Alex Pippen  
Portage  Boys District 1 Ethan Ables 12th Grade
Portage  Boys District 1 Nikola Djordjevic 12th Grade
Portage  Boys District 1 Lucas Miller 11th Grade
Portage  Boys District 1 Jaden Polen 11th Grade
Portage  Boys District 1 Miguel Verduzco 12th Grade
Rensselaer Central Boys District 1 Alex Gull 12th Grade
Rensselaer Central Boys District 1 Jacob Hillan 12th Grade
South Bend John Adams Boys District 1 Michael Bellina 11th Grade
South Bend John Adams Boys District 1 Ryan Murphy 11th Grade
South Bend John Adams Boys District 1 Grant Wiarda 12th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Gian Marco Frassineti 12th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Luke Hemsey 12th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Ethan Horvath 11th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Sean Patrick Larkins 12th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Jose Najar 11th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Kyle Tupper 11th Grade
South Bend St. Joseph Boys District 1 Adam Wozniak 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jay Dalton 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jackson Dreher 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Johnaton Gjorseski 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Cory Haggerty 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Jason Isley 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Noah Kintner 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Mike Magnetti 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Ethan McFaden 11th Grade
Valparaiso Boys District 1 Logan Mersman 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Blake Rittgers 12th Grade
Valparaiso Boys District 1 Carter Walworth 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Alex Brown 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Blake Burns 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Ethan Grill 11th Grade
Warsaw  Boys District 1 Ryan Harris 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Agustin Hidalgo 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Jose Lara 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Harrison Mevis 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Jorge Rico-Giron 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Adrian Tanase 12th Grade
Warsaw  Boys District 1 Aden Wade 12th Grade
Wawasee Boys District 1 Bode Grimes 11th Grade
Wawasee Boys District 1 Niles Hodges 11th Grade
Wawasee Boys District 1 Victor Tayagua 11th Grade
Wawasee Boys District 1 Caleb Young 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 Michael Chen 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 Paolo Gumasing 11th Grade
West Lafayette Boys District 1 Emre Keskin 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Tushar Sardesai 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Tushar Sardesai 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Rukundo Tonge 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Miguel van der Mensbrugghe 12th Grade
West Lafayette Boys District 1 Ben von Werder 11th Grade
Westview Jr & Sr  Boys District 1 Blake Egli 12th Grade
Westview Jr & Sr  Boys District 1 John Mccoy 12th Grade
Westview Jr & Sr  Boys District 1 Abdul Saleh 11th Grade
Westview Jr & Sr  Boys District 1 Andre Stutzman 12th Grade
Wheeler Boys District 1 Dawson Burkhart  
Wheeler Boys District 1 Evan Nowak  
Wheeler Boys District 1 Mike Ruane  
Winamac  Boys District 1 Samantha DePoy 12th Grade
Winamac  Boys District 1 Amelia Gardner 12th Grade
Winamac  Boys District 1 Kole Pugh 12th Grade
Winamac  Boys District 1 Hailey Sanders 12th Grade
Winamac  Boys District 1 Amber Watts 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Joe Ainsworth 11th Grade
Bellmont Boys District 2 Michael Allmon 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Brendan Gilbert 12th Grade
Bellmont Boys District 2 Zach Macke 11th Grade
Bellmont Boys District 2 Caden Staub 11th Grade
Canterbury Boys District 2 Zach Temple  
Canterbury Boys District 2 Andrew Wojewuczki  
Canterbury Boys District 2 Adnan Hammad  
Canterbury Boys District 2 Yahya Jan   
Canterbury Boys District 2 Tyler Ennist  
Carroll (FW) Boys District 2 John Anderson 12th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Jacob Booth 11th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Peyton Fosnough 12th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Nick Harding 12th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Trevor Horton 12th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Eric Hull 11th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Daniel LaRue 11th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Owen Repaal 11th Grade
Carroll (FW) Boys District 2 Tristan Young 12th Grade
Concordia Lutheran Boys District 2 Evan Minger 12th Grade
Concordia Lutheran  Boys District 2 Luke Neuhaus 12th Grade
Covenant Christian (Indy) Boys District 2 Caleb Crane 11th Grade
Covenant Christian (Indy) Boys District 2 Eli Martin 11th Grade
Covenant Christian (Indy) Boys District 2 Darien Pugh 11th Grade
Covenant Christian (Indy) Boys District 2 Nathan Schmidt 11th Grade
Covenant Christian (Indy) Boys District 2 Will Trapp 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Benjamin Brummell 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Eric Concannon 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Jacob Graham 11th Grade
Culver Academies Boys District 2 Jeffrey Henderson 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Filip Holmberg 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Luis Malanga 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Griffin Martinez 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Mario Rodriguez 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Francisco Septien 11th Grade
Culver Academies Boys District 2 WonSeok Shim 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Joel Thompkings 12th Grade
Culver Academies Boys District 2 Drew Wynn 12th Grade
DeKalb Boys District 2 Tanner Collins 11th Grade
DeKalb Boys District 2 Owen Cooper 11th Grade
DeKalb Boys District 2 Blake Gilpin 11th Grade
East Noble Boys District 2 Michael Klein 11th Grade
East Noble Boys District 2 Ben Jansen 12th Grade
East Noble Boys District 2 Ian Schowe 12th Grade
Eastbrook  Boys District 2 Nathan Brainer 12th Grade
Eastbrook  Boys District 2 Simon Manwell 12th Grade
Eastbrook  Boys District 2 Jacob McKim 11th Grade
Eastbrook  Boys District 2 Bryan Popoca 11th Grade
Eastbrook  Boys District 2 Seth Strand 12th Grade
Eastern Boys District 2 Evan Dean 12th Grade
Eastern Boys District 2 Kyle McCreary 11th Grade
Eastern Boys District 2 David Price 12th Grade
Eastern Boys District 2 Jared Smith 12th Grade
Eastern Boys District 2 Evan Spell 12th Grade
Eastern Boys District 2 Lucas Stout 11th Grade
Eastern Boys District 2 Luke Swartzendruber 12th Grade
Fishers  Boys District 2 Zayd Almaya 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Luke Ash 12th Grade
Fishers  Boys District 2 Zachary Castro 12th Grade
Fishers  Boys District 2 Rodrigo Dominguez-Sandoval 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Quinn Manford 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Simon Mayer 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Kevin Natzel 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Nicholas Rambo 11th Grade
Fishers  Boys District 2 Mitchell Rambo 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Chase Count 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Parker Gopsill 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Kam Greenwald 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Chase Hatfield 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Brendan Hench 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Jack Hyatt 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Sam Kay 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Luke Lonneman 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Vincent Manning 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Tyler Pulliam 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Austin Springer 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Aniket Sundaresh 12th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Matt Weaver 11th Grade
Hamilton Southeastern Boys District 2 Neel Wetzel 11th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 Jerrick Mennen 12th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 Tommy Newton 12th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 Ben Pekarek 12th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 Tanner Pruitt 12th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 Sean Rettig 11th Grade
Harrison (WL) Boys District 2 James Talavage 11th Grade
Heritage Christian  Boys District 2 Matthew Haubry 11th Grade
Heritage Christian  Boys District 2 Micah Killingbeck 12th Grade
Heritage Christian  Boys District 2 Mitch McGeath 11th Grade
Heritage Christian  Boys District 2 AJ Pettitt 11th Grade
Heritage Jr./Sr.  Boys District 2 Brett Dodane 12th Grade
Homestead Boys District 2 Rocco Zirille  
Homestead Boys District 2 Sam Whalen  
Homestead Boys District 2 Bailey Spurr  
Homestead Boys District 2 Pat  Seifert  
Homestead Boys District 2 Kevin Pinkley  
Homestead Boys District 2 Riley George  
Kokomo Boys District 2 David Andserson-Penn  
Kokomo Boys District 2 Chris Qiu  
Kokomo Boys District 2 Cole Scheiman  
Lafayette Central Catholic Boys District 2 Mark Cramer 11th Grade
Lafayette Central Catholic Boys District 2 Jack Gerrety 12th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Matthew Helton 12th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Josh Jones 11th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Garrett McKeever 11th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Aiden McQuade 11th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Josh Nakasone 11th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Landon Paris 12th Grade
Lakeland Christian Academy Boys District 2 Parker Stewart 12th Grade
Marion  Boys District 2 Isak Lagerkvist 12th Grade
Marion  Boys District 2 Joseph Powell 12th Grade
Marion  Boys District 2 Garrett Scher 12th Grade
Marion  Boys District 2 Jack White 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Dylan Hall 11th Grade
McCutcheon Boys District 2 Joel Jarrett 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Josh Persin 12th Grade
McCutcheon Boys District 2 Tyler Raplee 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 Onnie Adams 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 AJ Martinez 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 Andrew Piche 11th Grade
Muncie Central Boys District 2 Ezekiel Robertson 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 Lucas Seale 11th Grade
Muncie Central Boys District 2 Kaleb Thomas 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 Benito Vargas 12th Grade
Muncie Central Boys District 2 Samuel Voss 11th Grade
New Castle  Boys District 2 Brady Firle 12th Grade
New Castle  Boys District 2 Andrew Glover 12th Grade
New Castle  Boys District 2 Corbin Madden 12th Grade
New Castle  Boys District 2 Jackson Malott 12th Grade
New Castle  Boys District 2 Austin Morgan 12th Grade
New Castle  Boys District 2 Brayden Ring 11th Grade
Noblesville  Boys District 2 Collin Cates 12th Grade
Noblesville  Boys District 2 Harrison Christman 12th Grade
Noblesville  Boys District 2 Marcus Crossman 12th Grade
Noblesville  Boys District 2 Sam Greenaway 11th Grade
Noblesville  Boys District 2 Gabe Imes 12th Grade
Noblesville  Boys District 2 Jack Miller 12th Grade
Northrop  Boys District 2 Alan Brito 12th Grade
Northwestern  Boys District 2 Patrick Bath 12th Grade
Northwestern  Boys District 2 Elijah Collins 12th Grade
Northwestern  Boys District 2 Max Garro 11th Grade
Northwestern  Boys District 2 Hunter Mohr 11th Grade
Norwell Boys District 2 Robert Meyer 11th Grade
Norwell Boys District 2 Joshua Scott 11th Grade
Norwell Boys District 2 Conner Torson 12th Grade
Norwell Boys District 2 Zachary Tschannen 12th Grade
Park Tudor Boys District 2 Ryan Datillo 12th Grade
Park Tudor Boys District 2 Justin Kinchen 12th Grade
Park Tudor Boys District 2 Gavin Murphy 11th Grade
Park Tudor Boys District 2 Jeremy Tian 11th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Daniel Aker 12th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Mattie Cole 12th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Connor Hendrickson 12th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Kia Moore 12th Grade
Pendleton Heights Boys District 2 Alex Nelson 12th Grade
University  Boys District 2 Joseph Alsatie 11th Grade
University  Boys District 2 Quentin Berry 12th Grade
University  Boys District 2 Evan Coveney 12th Grade
University  Boys District 2 Ben Ewer 11th Grade
University  Boys District 2 Noah Grant 12th Grade
University  Boys District 2 Will Jacob 11th Grade
University  Boys District 2 Bill Luo 12th Grade
University  Boys District 2 Jacob Masoncup 12th Grade
University  Boys District 2 Rhett Offenbacker 12th Grade
University  Boys District 2 Ethan Patel 12th Grade
University  Boys District 2 Omar Saltagi 12th Grade
University  Boys District 2 Ali Saltagi 12th Grade
University  Boys District 2 Garrett Smith 11th Grade
Wabash  Boys District 2 Taylor Coffman 12th Grade
Wabash  Boys District 2 Wyatt Davis 12th Grade
Western Boys District 2 Max Harbaugh 12th Grade
Western Boys District 2 Payton Irwin 12th Grade
Western Boys District 2 John Maher 12th Grade
Western Boys District 2 Collin Rassel 12th Grade
Western Boys District 2 Noah Stranahan 12th Grade
Western Boys District 2 Nathan Tuchscherer 12th Grade
Yorktown  Boys District 2 Hudson Bouw 11th Grade
Yorktown  Boys District 2 Garrett Wilmes 11th Grade
Avon  Boys District 3 Matthew Bullock 11th Grade
Avon  Boys District 3 Matthew Clupper 12th Grade
Avon  Boys District 3 Evan Grothen 12th Grade
Avon  Boys District 3 Garin Hilgarth 11th Grade
Avon  Boys District 3 Jacob Pohl 11th Grade
Avon  Boys District 3 Maxwell Ricks 11th Grade
Avon  Boys District 3 Paul Siyanbola 11th Grade
Avon  Boys District 3 Theron Verburg 12th Grade
Ben Davis  Boys District 3 Samuel Akinniranye 11th Grade
Ben Davis Boys District 3 Taiwo Anifowose 12th Grade
Boonville  Boys District 3 Tanner France 11th Grade
Boonville  Boys District 3 Cayden Gates 11th Grade
Boonville  Boys District 3 Dillon Scherzinger 12th Grade
Boonville  Boys District 3 Grayson Thomas 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Michael Boehm 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Will Braue 11th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Sebastian DeFelice 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Dexter King 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Julian Neely 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Joey Smith 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Owen Speer 12th Grade
Brebeuf Jesuit Boys District 3 Nate Wendowski 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 William Boulton 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Myles Grant 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Max Harris 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Nathaniel Heyen 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Slade Hopper 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Shane Milner 11th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Max Newberry 12th Grade
Brownsburg  Boys District 3 Colin Porath 11th Grade
Brownsburg  Boys