2018 Girls Top Team Players

School Gender First Name Last Name
Andrean Girls Lillieyne Tomson
Avon Girls Chloe Nirrengarten
Batesville  Girls Ashlyn Czerniak
Bethany Christian Girls Kassy Miller
Bishop Chatard Girls Elizabeth Jacobson
Bishop Dwenger Girls Samatha Eagan
Bishop Noll Girls Chyna Davis
Blackhawk Christian Girls Quinn Doden
Bloomington South Girls Riley Lukens
Boonville  Girls Abby Enright
Brebeuf Jesuit  Girls Beth Kelley
Bremen Girls Wendy Nava
Brownsburg  Girls Katie Boucher
Canterbury School Girls Brynn Sigler
Carmel Girls Kate Donovan
Carroll Girls Bailee Long
Cathedral Girls Hailey Loftin
Center Grove Girls Gracyn Montfort
Chesterton Girls Caity Bogue
Columbus East Girls Sarah Park
Columbus North Girls Morgan Blankenhorn
Concord  Girls Melany Flores
Concordia Girls Emily Gutman
Crown Point Girls Leah Surufka
Culver Academies Girls Heather MacNab
Danville Girls Sarah Guipe
East Central  Girls Abby Koch
Eastbrook  Girls Shauna Singer
Eastern  Girls Mallorie Williams
East Central  Girls Mckenzie Brown
Elkhart Central Girls Yesenia Cervantes
Elkhart Memorial Girls Veronica Ocampo
Evansville Mater Dei  Girls Macey Adler
Evansville Memorial Girls Annah Hopkins
Evansville North  Girls Olivia Brawdy
Fishers  Girls Kaitlyn Hicks
Floyd Central Girls Katie Yankey
Frankfort  Girls Liz Cruz Sandoval
Franklin Central Girls Jaklyn Waltz
Franklin Community  Girls Emilie Hill
Goshen  Girls Aniya Hartzler
Greenfield-Central Girls Lucy Brand
Greensburg  Girls Emma Porter
Griffith Girls April Mendoza
Guerin Catholic Girls Emily Barthuly
Hamilton Heights  Girls Katy Beery
Hamilton Southeastern Girls Taylor Pozzebon
Harrison Girls Alison Hannon
Hebron  Girls Katlyn Cherry
Heritage Hills Girls Lauren Caswell
Heritage JR/SR  Girls Molly Gibson
Highland  Girls Mackenzie Pickens
Homestead Girls Mary McArdle
Illiana Christian  Girls Emma Slings
Lafayette Central Catholic Girls Caroline Lutz
Jasper Girls Leah Schnell
Jay County Girls Hannah Phillips
Jeffersonville  Girls Kylee Luce
Lake Central Girls Stephanie Dijak
LaPorte Girls Megan Blank
Lawrence North Girls Jada Webster
Lawrenceburg Girls Avery Seig
Leo Girls Shelby Hausbach
Madison  Girls Bailey Dyer
Marion  Girls Taylor Kitts
McCutcheon Girls Kassidy Crowe
Merrillville Girls Brisa Sanford
Michigan City  Girls Aviana Garner
Michigan City Marquette Girls Claire Salyer
Mishawaka Marian Girls Jessica Veldman
Mississinewa Girls Samantha Tann
Mooresville  Girls Alexis Curry
Mt Vernon (Fortville) Girls Ellie Roach
Mt. Vernon Girls Kenzie Paul
Muncie Burris  Girls Reeya Chenanda
Muncie Central  Girls Riley Stafford
New Albany Girls Madison Renn
New Haven Girls Lyric Barva-McCarty
New Palestine Girls Olivia Lambdin
North Central Girls Rose Kaefer
North Montgomery Girls Brynn Anderson
Northridge Girls Izzy Love
Northrop Girls Hannah Warstler
Northview Girls Jaycee Kellett
Northwestern  Girls Briley Fillenwarth
NorthWood Girls Kira Robinson
Oldenburg Academy Girls Sydney Hogg
Park Tudor  Girls Alicia Aaholm
Pendleton Heights Girls Megan Green
Penn  Girls Emily Carter
Plainfield  Girls Megan Galatte
Plymouth Girls Sydnee Smith
Portage  Girls Destiny Hernandez
Rensselar Girls Cicily Porter
Richmond  Girls Mackenzie Cook
Roncalli Girls Riley Prewitt
Saint Joseph Girls Colleen Harley
Seymour  Girls Alyssa Perry
Shelbyville  Girls Laurel Eggleston
Silver Creek Girls Alyssa Wright
South Bend John Adams Girls Hannah Mihut
South Dearborn Girls Ashley Bishop
Sullivan  Girls Kennedee Lamb
Terre Haute North  Girls Sarah Chatman
Terre Haute South Girls Camryn Wilkey
Tri-Central  Girls Paige Myers
Tri-West  Girls Maggie Cora
Trinity Lutheran Girls Mary Cooper
Valparaiso Girls Claire Brogan
Vincennes Rivet Girls Janine Anderson
Wabash Girls Isabel France
Warren Central Girls Trinity McClendon
Warsaw  Girls Dayle Harvey
Washington  Girls Salena Webster
West Lafayette Girls Caroline Sautter
Western Girls Sophia Weigt
Westfield  Girls Rianna Evans
Westview  Girls Leanna Miller
Wheeler  Girls Tessa Haldeman
Woodlan Girls Maddy Werling
Yorktown Girls Elizabeth Reece
Zionsville  Girls Sarah Schein

2018 Boys Top Team Players

School Gender First Name Last Name
Andrean Boys Benjamin Warren
Argos Boys Lukas VanDerWeele
Avon Boys Karsten Hilgarth
Batesville Boys Johnathan Lynch
Bellmont Boys Sean Werling
Bethany Christian Boys Nick Yoder
Bishop Dwenger Boys Lucas Harkenrider
Bishop Luers Boys Antonio Nino
Bishop Noll Boys Mateo Avila
Bloomington North Boys Matthias Ortiz
Bloomington South Boys Jackson Moore
Boonville  Boys Alec Jamerson
Bosse Boys Joshua Shull
Brebeuf Jesuit Boys Alex Potts
Bremen  Boys Jose Gallegos
Brownsburg Boys Jacob Risser
Canterbury School Boys Justin Baeten
Cardinal Ritter Boys Ryan Hofer
Carmel Boys Sam Hildebrand
Carroll (FW) Boys Nolan Gonzalez
Carthedral Boys Nate Griffin
Castle  Boys Reece McDaniel
Caston Boys Zackery Ruby
Center Grove Boys Garrett Wade
Chatard Boys Charlie  Steadham
Chesterton  Boys Jack Eaton
Columbia City  Boys Colin Wood
Columbus East  Boys Daniel Boggs
Columbus North Boys Ben Malone
Concord  Boys C.J. Pollock
Concordia Boys Luke Aumick
Connersville Boys Arman Angeles
Covenant Christian  Boys Noah Martin
Crawfordsville  Boys Enrique Nielsen-Munoz
Crown Point Boys Zach Engle
Culver Academies Boys Alexander Farmer
Danville  Boys Gavin Quandt
Decatur Central  Boys Thomas Baker
Dekalb Boys Emerson Dietsch
East Central Boys Caden Browndyke
East Noble Boys Noah Roque
Eastbrook Boys Zane Shilts
Eastern Boys Jared Chapin
Elkhart Central Boys Nathan Byrd
Elkhart Memorial  Boys Caleb Ashworth
Evansville Central Boys Sam Kennedy
Evansville Harrison Boys Evan Lynch
Evansville North Boys Thomas Mishler
Fishers  Boys Elliott Mozingo
Forest Park  Boys Zach Wahl
Franklin Community Boys Garrett Snyder
Garrett High School Boys Austin Leech
Gibson Southern Boys Justin Barthel
Greenfield-Central  Boys Tyler Murphy
Greensburg  Boys Vincent Pavy
Griffith Boys Marco Stosic
Hamilton Heights Boys Josh Thorpe
Hamilton Southeastern Boys Jarren  French
Hammond Morton Boys Jovanni Salazar
Harrison Boys Tommy Newton
Hebron Boys Leonard Gonzales
Heritage Christian  Boys Trevor Williams
Heritage Hills Boys Sam Schnieders
Heritage JR/SR  Boys Zar Kyi Kan
Highland Boys Evan Hess
Hobart Boys Tyler Davis
Homestead Boys Parker Neuman
Huntington North Boys Peyton Miller
Illiana Christian Boys David Gomez
Jasper  Boys Dillon Sternberg
Jeffersonville  Boys Vadim Capacli
Jennings County  Boys Gavin McKinney
John Glenn Boys Samuel Thomas
Kankakee Valley Boys Jonathon Lazorik
Lafayette Central Catholic Boys Luke Cooley
Lake Central Boys Nathan Thomas
Lakewood Park Christian Boys Tim Hensinger
LaPorte Boys Kobe Hayward
Lawrence Central Boys Jonathan Caballero
Lawrence North Boys Erik Wilhelm
Lawrenceburg  Boys Jacob Frank
Lebanon  Boys Ethan Neihart
Liberty Christian Boys Negesse Kishpaugh
Lutheran  Boys Garrin Hartson
Marian  Boys William Tiller
Marion  Boys Isak Lagerkvist
Marquette Catholic Boys Ian Baker
Martinsville Boys Caleb Urban
Mater Dei Boys Zach Schoenstein
McCutcheon Boys Brian Huesca
Merrillville  Boys Yoshi Nangin
Michigan City Boys Riley Buckler
Mooresville Boys Luke Fowler
Mount Vernon Boys Braden Henning
Mt. Vernon (Fortville) Boys Jonathon Hanson
Muncie Burris Boys Sam Bartrom
Munster Boys Luke Davidson
New Castle  Boys Jarel Coatie
Noblesville Boys Jack Miller
North Central Boys Ben Price
North Harrison Boys Carson Wetzel
North Miami Boys Trevor Blakely
North Putnam  Boys Dane Spencer
Northridge Boys Tanner Sallee
Northview Boys Logan Wright
Northwestern  Boys Jackson Hale
NorthWood Boys Sebastian Guillen
Oldenburg Academy Boys Matthew Hoog
Park Tudor Boys Peter Baah
Pendleton Heights Boys Ethan Hunt
Penn Boys Charles Meier
Perry Meridian Boys Luciano Salemi
Peru Boys Devin Campbell
Pike Boys Julian Keough
Pike Central Boys Christian Benson
Plainfield Boys C.J. Elston
Plymouth  Boys Larry Dragani
Portage Boys Diego Cardenas
Prairie Heights Boys Hans Franke
Providence  Boys Austin Hughes
Rensselaer Central  Boys Jerrett Nagel
Roncalli Boys Vince  Agramonte
Rossville  Boys Ethan Michael-Butler
Scecina  Boys Jonathan Tinoco
Seymour  Boys Payton Reasoner
Shelbyville Boys Evan Witte
Speedway Boys Jacob  Temple
St. Joseph Boys George Griffith
Terre Haute North Boys Moses Bovenschen
Terre Haute South Boys Caleb Gonser
Tipton Boys Spencer Cox
Twin Lakes  Boys Anthony Ocampo
University  Boys Sam Gailey
Valparaiso Boys Eric Dreher
Warren Central Boys Moudi Ibrahima
Warsaw  Boys Blake Burns
Washington Boys Carlos Rodas
Wawasee Boys Chris Pena
West Lafayette Boys David Udo-Imeh
Western Boys Nate Tuchscherer
Westfield  Boys Connor McLaren
Woodlan Jr/Sr  Boys Jordan Weatherbe
Yorktown Boys Peyton Johnson
Zionsville Boys Mitch Cross
2017 ISCA Girls Top Team Players
2017 ISCA Boys Top Team Players
2016 Girls Top Team Player
2016 Boys Top Team Players